GAMERPOINT
Bizarre Earthquake

Bizarre Earthquake

Proximity GamesΠεριπέτειαIndie
$0.49$0.99-51%🔥 ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΧΑΜΗΛΟ

Το φθηνότερο πρώτο · μόνο εξουσιοδοτημένα καταστήματα

Το Bizarre Earthquake έχει τώρα έκπτωση 51% στο Steam και κοστίζει 0,49 $ (κανονική τιμή 0,99 $). Όσοι αγοράζουν εξοικονομούν 0,50 $ με αυτή την προσφορά.

RECORDED LOW
0,49 $
VS RECORDED LOW
At the low ✓
STORES SELLING
1
YOU SAVE
0,50 $
ΙΣΤΟΡΙΚΟ

Ιστορικό τιμών

🔥 ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΧΑΜΗΛΟ
1,49 $0,75 $0,00 $27 Αυγ27 Αυγ27 Αυγ
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΧΑΜΗΛΟ
0,49 $
Steam · 27 Αυγ
ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ
0,49 $
Το ιστορικό τιμών ξεκίνησε να μαζεύεται σήμερα — το γράφημα μεγαλώνει κάθε μέρα.Τελευταία σάρωση: πριν από 15 ώρες
🌍

Regional prices

United States
0,49 $
Europe
0,49 €
Türkiye
21,18 ₺
Poland
2,24 zł

Each region's own storefront price for the current best deal — we never convert currencies.

ΠΟΛΥΜΕΣΑ

Πολυμέσα

ΣΧΕΤΙΚΑ

Σχετικά με το παιχνίδι

The story is about a seismologist and her assistant who try to uncover the mysteries behind a bizarre earthquake they encounter. Cansu, the seismologist, is very ambitious. She will do anything to discover the truth and share it with the world to further her career. Her assistant, Bora, reluctantly assists her in this mysterious adventure.

Features

* 2 Playable and Switchable Characters.

* Each character has their own puzzles to solve. This means the player always has two options to progress through the story (except the beginning).

* Cinematic cut-scenes.

* Bonuses await to be unlocked.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Πού είναι φθηνότερο το Bizarre Earthquake αυτή τη στιγμή;

Το Bizarre Earthquake είναι τώρα φθηνότερο στο Steam: 0,49 $ (έκπτωση 51%).

Πώς θα ειδοποιηθώ όταν το Bizarre Earthquake μπει σε προσφορά;

Πρόσθεσε το Bizarre Earthquake στα αγαπημένα στην εφαρμογή GamerPoint και θα λάβεις άμεση ειδοποίηση όταν πέσει η τιμή. Με το Ραντάρ προσφορών μπορείς επίσης να ρυθμίσεις αυτόματη παρακολούθηση ανά είδος, κατάστημα και ποσοστό έκπτωσης.

Ενσωμάτωσε την τιμή του Bizarre Earthquake στο site σου

Αντίγραψε αυτόν τον κώδικα στο blog, στο forum ή στην περιγραφή βίντεο — η ζωντανή τιμή ενημερώνεται αυτόματα.

<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/bizarre-earthquake" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Bizarre Earthquake price"></iframe>
<a href="https://gamerpoint.app/game/bizarre-earthquake">Bizarre Earthquake τιμές — GamerPoint</a>
🛡️We only compare authorized stores — no grey-market key resellers. Why that matters →