
Heart of the Machine
The last deal ended on 26 Αυγούστου 2026.
Recorded low: 11,99 $
Prices below are each store's regular / last-known storefront price — the game is still on sale at full price.
⭐ Add it to your favorites to get notified when it goes on sale again.
Το φθηνότερο πρώτο · μόνο εξουσιοδοτημένα καταστήματα
Ιστορικό τιμών
Regional prices
Each region's own storefront price for the current best deal — we never convert currencies.
Συχνές ερωτήσεις
›Πού είναι φθηνότερο το Heart of the Machine αυτή τη στιγμή;
Το Heart of the Machine είναι τώρα φθηνότερο στο GOG: 11,99 $.
›Ποια καταστήματα πουλούν το Heart of the Machine;
Το Heart of the Machine είναι διαθέσιμο αυτή τη στιγμή στα εξής εξουσιοδοτημένα καταστήματα που παρακολουθούμε: GOG, GreenManGaming, Humble Store, Epic Game Store, Steam.
›Πώς θα ειδοποιηθώ όταν το Heart of the Machine μπει σε προσφορά;
Πρόσθεσε το Heart of the Machine στα αγαπημένα στην εφαρμογή GamerPoint και θα λάβεις άμεση ειδοποίηση όταν πέσει η τιμή. Με το Ραντάρ προσφορών μπορείς επίσης να ρυθμίσεις αυτόματη παρακολούθηση ανά είδος, κατάστημα και ποσοστό έκπτωσης.
›Ενσωμάτωσε την τιμή του Heart of the Machine στο site σου
Αντίγραψε αυτόν τον κώδικα στο blog, στο forum ή στην περιγραφή βίντεο — η ζωντανή τιμή ενημερώνεται αυτόματα.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/heart-of-the-machine" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Heart of the Machine price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/heart-of-the-machine">Heart of the Machine τιμές — GamerPoint</a>