
American Truck Simulator - KRONE Agriculture Equipment
Goedkoopste eerst · alleen geautoriseerde winkels
American Truck Simulator - KRONE Agriculture Equipment is nu 10% afgeprijsd bij Steam voor € 4,49 (normaal € 4,99). Kopers besparen € 0,50 met deze deal.
Regionale prijzen
De eigen storefront-prijs van elke regio voor de beste deal van nu — we rekenen nooit valuta om.
Media
Over de game
Maak kennis met Krone Agriculture Equipment! Breid je vervoerservaring in American Truck Simulator uit met deze DLC. Krone Agriculture Equipment biedt een frisse variatie aan vrachtsoorten, met de toonaangevende machines van Krone; een wereldwijd erkende leider in landbouwmachines.
Vervul een essentiële rol in de landbouwsector met het transport van krachtige machines die zowel door lokale boerderijen als door grootschalige landbouwbedrijven worden gebruikt. Je leveringen dragen bij aan de groei van de landbouw in heel Amerika.
Deze DLC bevat de volgende vrachten:
- Schijvenmaaier – Krone EasyCut B 880 CV
- Veldhakselaar – Krone BiG X 1180
- Maaikneuzer – Krone BiG M 450
- Cirkelharken – Krone Swadro TC 1370
- Rondebalenpers – Krone Comprima V 190 XC
- Grootpakpers – Krone BiG Pack 1290 XC HDP
- Kieper – Krone GX 440
En vergeet niet om je cabine te versieren met deze stijlvolle accessoires:
- Krone Knuffel
- Krone Mok
- Krone Bril
- Krone Pet
- Krone Luchtverfrisser
Veelgestelde vragen
›Waar is American Truck Simulator - KRONE Agriculture Equipment nu het goedkoopst?
American Truck Simulator - KRONE Agriculture Equipment is nu het goedkoopst bij Steam: € 4,49 (10% korting).
›Ondersteunt American Truck Simulator - KRONE Agriculture Equipment Nederlands?
Ja — American Truck Simulator - KRONE Agriculture Equipment biedt een Nederlandse interface.
›Hoe krijg ik bericht als American Truck Simulator - KRONE Agriculture Equipment in de aanbieding is?
Voeg American Truck Simulator - KRONE Agriculture Equipment toe aan je favorieten in de GamerPoint-app en je krijgt direct een melding zodra de prijs daalt. Met de Deal-radar stel je ook automatische tracking in op genre, winkel en kortingspercentage.
›Deel deze game
De prijs werkt zichzelf bij, dus je bericht blijft altijd actueel.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/american-truck-simulator-krone-agriculture-equipment?cur=EUR&lang=nl" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="American Truck Simulator - KRONE Agriculture Equipment"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/american-truck-simulator-krone-agriculture-equipment">American Truck Simulator - KRONE Agriculture Equipment - GamerPoint</a>
[URL=https://gamerpoint.app/game/american-truck-simulator-krone-agriculture-equipment][IMG]https://gamerpoint.app/badge/american-truck-simulator-krone-agriculture-equipment.png?cur=EUR&lang=nl[/IMG][/URL]
