GAMERPOINT
Anno 1800 - Sunken Treasure

Anno 1800 - Sunken Treasure

AAA
Ubisoft MainzSimulatieStrategie
€ 5,99€ 11,99-50%🔥 BODEMPRIJS

Goedkoopste eerst · alleen geautoriseerde winkels

Anno 1800 - Sunken Treasure is nu 50% afgeprijsd bij Steam voor € 5,99 (normaal € 11,99). Kopers besparen € 6,00 met deze deal.

GEREGISTREERD LAAGSTE
€ 5,99
T.O.V. LAAGSTE
Op het laagste ✓
WINKELS
1
BESPARING
€ 6,00
GESCHIEDENIS

Prijsgeschiedenis

🔥 NU OP LAAGSTE PRIJS OOIT
€ 7,07€ 5,99€ 4,9123 sep23 sep23 sep
LAAGSTE OOIT
€ 5,99
Steam · 23 sep
LAAGSTE SINDS TRACKING
€ 5,99
De prijsgeschiedenis begint vandaag — de grafiek groeit elke dag.Laatste scan: 1 u geleden
🌍

Regionale prijzen

Verenigde Staten
$ 5,99
Europa
€ 5,99
Turkije
₺ 233,94
Polen
zł 24,95

De eigen storefront-prijs van elke regio voor de beste deal van nu — we rekenen nooit valuta om.

MEDIA

Media

OVER

Over de game

Dompel jezelf verder onder in de Industriële Revolutie met nieuwe speurtochten, het duikkloksysteem, een nieuw eiland en itemcrafting.

Voor Kroon en Schat

Nieuwe uitdaging sturen je op jacht naar een kostbaar artefact die verloren is gegaan tijdens een gevecht jaren geleden.

Zorg dat je klaar bent om te duiken

Gebruik de duikklok om gezonken schatten te zoeken in alle sessies en speltypen.

Recordbrekers zijn welkom

Bouw een metropool op één van de grootste eilanden in de Anno-geschiedenis.

Uitvinders en creatievelingen meld je binnen

Help de excentrieke uitvinder Old Nate om nieuwe items te maken voor je stad die net zo krachtig zijn als explosief.

FAQ

Veelgestelde vragen

Waar is Anno 1800 - Sunken Treasure nu het goedkoopst?

Anno 1800 - Sunken Treasure is nu het goedkoopst bij Steam: € 5,99 (50% korting).

Wat zijn de systeemeisen voor Anno 1800 - Sunken Treasure?

De minimale en aanbevolen pc-vereisten voor Anno 1800 - Sunken Treasure vind je hierboven op deze pagina.

Ondersteunt Anno 1800 - Sunken Treasure Nederlands?

Anno 1800 - Sunken Treasure vermeldt Nederlands niet bij de ondersteunde talen op Steam.

Hoe krijg ik bericht als Anno 1800 - Sunken Treasure in de aanbieding is?

Voeg Anno 1800 - Sunken Treasure toe aan je favorieten in de GamerPoint-app en je krijgt direct een melding zodra de prijs daalt. Met de Deal-radar stel je ook automatische tracking in op genre, winkel en kortingspercentage.

Deel deze game

De prijs werkt zichzelf bij, dus je bericht blijft altijd actueel.

VOOR EEN WEBSITE (IFRAME)
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/anno-1800-sunken-treasure?cur=EUR&lang=nl" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Anno 1800 - Sunken Treasure"></iframe>
<a href="https://gamerpoint.app/game/anno-1800-sunken-treasure">Anno 1800 - Sunken Treasure - GamerPoint</a>
VOOR EEN FORUM (BBCODE)
[URL=https://gamerpoint.app/game/anno-1800-sunken-treasure][IMG]https://gamerpoint.app/badge/anno-1800-sunken-treasure.png?cur=EUR&lang=nl[/IMG][/URL]
Anno 1800 - Sunken Treasure
🛡️We vergelijken alleen geautoriseerde winkels — geen grijze-markt-resellers. Waarom dat telt →
🎮 DIT VIND JE MISSCHIEN OOK LEUK

Vergelijkbare games