
Insurgency: Sandstorm
Goedkoopste eerst · alleen geautoriseerde winkels
Insurgency: Sandstorm is nu 75% afgeprijsd bij GameBillet voor $7.45 (normaal $29.99). Kopers besparen $22.54 met deze deal. GamerPoint vergelijkt doorlopend de prijzen van 5 geautoriseerde winkels en toont altijd de echte laagste prijs.
Prijsgeschiedenis
Media
Over de game
Insurgency: Sandstorm biedt kiezelharde, tactische gevechten waarin je uit het niets het loodje kunt leggen. Munitie ligt niet voor het oprapen en zonder kwaliteit en coördinatie kun je fluiten naar de overwinning. Ervaar de wreedheid van moderne oorlogsvoering met zijn dodelijke ballistiek, verwoestende artillerieaanvallen, lichte aanvalsvoertuigen en HDR-geluid dat gevechten daadwerkelijk angstaanjagend maakt.
Baan je een weg door verwoeste straten en hou je staande in dodelijke vuurgevechten. Er is geen richtkruis, de scherminfo is minimaal en de schade is realistisch. Elke confrontatie vraagt om alertheid en precisie. Verspil geen munitie, maak slim gebruik van dekking en coördineer met je eenheid, want in Sandstorm krijg je maar één kans.
Moderne gevechten overleef je alleen als je communiceert en je aanpast aan de omstandigheden. Kies uit gespecialiseerde klassen, coördineer verwoestende ondersteunende aanvallen met je spotter en reageer bliksemsnel op de constant veranderende situatie aan het front.
Vecht in intense PvP-wedstrijden voor maximaal 14v14 spelers of neem het op tegen een meedogenloze AI in coöpmissies waarin tactische precisie en coördinatie met je eenheid van levensbelang zijn. Of je nu de voorkeur geeft aan competitieve vuurgevechten of samen overleven op het scherpst van de snede, Sandstorm biedt voor ieder wat wils.
De grimmige beelden en verpletterende geluiden brengen de waanzin van gevechten tot leven zonder opsmuk of afleiding. Dit is niet de zoveelste shooter, dit is oorlog in de meest rauwe vorm: wreed, meedogenloos en onvergetelijk.
Veelgestelde vragen
›Waar is Insurgency: Sandstorm nu het goedkoopst?
Insurgency: Sandstorm is nu het goedkoopst bij GameBillet: $7.45 (75% korting).
›Welke winkels verkopen Insurgency: Sandstorm?
Insurgency: Sandstorm is momenteel verkrijgbaar bij deze geautoriseerde winkels die wij volgen: GameBillet, Humble Store, GamersGate, GamesPlanet US, WinGameStore.
›Ondersteunt Insurgency: Sandstorm Nederlands?
Ja — Insurgency: Sandstorm biedt een Nederlandse interface.
›Hoe krijg ik bericht als Insurgency: Sandstorm in de aanbieding is?
Voeg Insurgency: Sandstorm toe aan je favorieten in de GamerPoint-app en je krijgt direct een melding zodra de prijs daalt. Met de Deal-radar stel je ook automatische tracking in op genre, winkel en kortingspercentage.
›Toon de prijs van Insurgency: Sandstorm op je site
Plak deze code in je blog, forumbericht of videobeschrijving — de live prijs wordt automatisch bijgewerkt.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/insurgency-sandstorm" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Insurgency: Sandstorm price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/insurgency-sandstorm">Insurgency: Sandstorm prijzen — GamerPoint</a>