GAMERPOINT
Stormhill Mystery

Stormhill Mystery

Specialbit StudioAvontuurCasualIndie
$2.37$6.99-66%🔥 LAAGSTE OOIT

Goedkoopste eerst · alleen geautoriseerde winkels

Steam
Geautoriseerde winkel
$2.37Kopen
IndieGala Store
Geautoriseerde winkel
$6.99Kopen

Stormhill Mystery is nu 66% afgeprijsd bij Steam voor $2.37 (normaal $6.99). Kopers besparen $4.62 met deze deal. GamerPoint vergelijkt doorlopend de prijzen van 2 geautoriseerde winkels en toont altijd de echte laagste prijs.

GESCHIEDENIS

Prijsgeschiedenis

🔥 NU OP LAAGSTE PRIJS OOIT
$3.37$2.37$1.3722 aug23 aug24 aug
LAAGSTE OOIT
$2.37
Steam · 22 aug
30-DAAGS DIEPTEPUNT
$2.37
90-DAAGS DIEPTEPUNT
$2.37
De grafiek toont op elk moment de goedkoopste geautoriseerde winkel.Laatste scan: 9 u geleden
MEDIA

Media

OVER

Over de game

Stormhill Mystery: Family Shadows is een fantastisch casual puzzelavonturenspel dat eruitziet als een spel met verborgen voorwerpen en speelt als een spel met verborgen voorwerpen, maar dat is het niet. Dit is een uitstekend mystiek familieverhaal met een paranormale twist!

Jouw familieverleden is boeiender dan welk verhaal ook. En is nog niet voorbij...

Een van de verhalen van mijn vader was mijn favoriet: 'Er was eens een koopman met zijn vrouw. De familie was gelukkig en had nooit verdriet gekend. Hun dienstmeid, Julianne, was echter jaloers op het geluk van de kleine familie en droomde er stiekem van om de plaats in te nemen van een geliefde vrouw. Ze hoorde van onheilige krachten die diep in het landhuis verborgen zaten en die door een ritueel konden worden opgeroepen ... alhoewel er een prijs aan verbonden was. Ze vervloekte de vrouw van de koopman en liet dodelijke krachten vrij. De koopman zweert de rest van zijn leven te zullen wijden aan het vinden van een manier om zijn geliefde vrouw uit haar vervloekte wereld te bevrijden."

Jaren zijn verstreken. Mijn vader sterft, maar hij laat een bericht achter: "Jouw favoriete sprookje was het waargebeurde verhaal van ons gezin. Ik probeerde je moeders geest te bevrijden, maar dat lukte niet. Ik smeek je om af te maken wat mij niet is gelukt. De oplossing wacht in ons oude ouderlijk huis."

Als zoon moet ik het happy end voor het verhaal van mijn familie 'schrijven'.

Kenmerken van de Ontwikkelaarseditie:

•  Maak het verhaal van je gezin compleet

• Het ziet eruit als een spel met verborgen voorwerpen en het speelt ook zo, maar dat is het niet

• Bonus-inhoud

• Ontdek veranderende objecten terwijl je speelt

• Spooksfeer

• Open wereldlocaties om te verkennen

• Griezelige ontmoetingen en mysterie

• Puur puzzelavontuur-gameplay

FAQ

Veelgestelde vragen

Waar is Stormhill Mystery nu het goedkoopst?

Stormhill Mystery is nu het goedkoopst bij Steam: $2.37 (66% korting).

Welke winkels verkopen Stormhill Mystery?

Stormhill Mystery is momenteel verkrijgbaar bij deze geautoriseerde winkels die wij volgen: Steam, IndieGala Store.

Ondersteunt Stormhill Mystery Nederlands?

Ja — Stormhill Mystery biedt een Nederlandse interface.

Hoe krijg ik bericht als Stormhill Mystery in de aanbieding is?

Voeg Stormhill Mystery toe aan je favorieten in de GamerPoint-app en je krijgt direct een melding zodra de prijs daalt. Met de Deal-radar stel je ook automatische tracking in op genre, winkel en kortingspercentage.

Toon de prijs van Stormhill Mystery op je site

Plak deze code in je blog, forumbericht of videobeschrijving — de live prijs wordt automatisch bijgewerkt.

<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/stormhill-mystery" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Stormhill Mystery price"></iframe>
<a href="https://gamerpoint.app/game/stormhill-mystery">Stormhill Mystery prijzen — GamerPoint</a>