GAMERPOINT
The Franz Kafka Videogame

The Franz Kafka Videogame

Denis Galanin (mif2000)AvontuurIndie64 MC
$0.53$6.99-92%🔥 LAAGSTE OOIT

Goedkoopste eerst · alleen geautoriseerde winkels

GameBillet
Geautoriseerde winkel
$0.53Kopen
Fanatical
Geautoriseerde winkel
$5.23Kopen
GamesPlanet US
Geautoriseerde winkel
$6.29Kopen
IndieGala Store
Geautoriseerde winkel
$6.99Kopen
GreenManGaming
Geautoriseerde winkel
$6.99Kopen

The Franz Kafka Videogame is nu 92% afgeprijsd bij GameBillet voor $0.53 (normaal $6.99). Kopers besparen $6.46 met deze deal. GamerPoint vergelijkt doorlopend de prijzen van 5 geautoriseerde winkels en toont altijd de echte laagste prijs.

GESCHIEDENIS

Prijsgeschiedenis

🔥 NU OP LAAGSTE PRIJS OOIT
$1.53$0.77$0.0022 aug23 aug24 aug
LAAGSTE OOIT
$0.53
GameBillet · 22 aug
30-DAAGS DIEPTEPUNT
$0.53
90-DAAGS DIEPTEPUNT
$0.53
De grafiek toont op elk moment de goedkoopste geautoriseerde winkel.Laatste scan: 9 u geleden
MEDIA

Media

OVER

Over de game

The Franz Kafka Videogame is een origineel puzzel/avonturenspel dat is geïnspireerd op de verhalen van Franz Kafka.

De hoofdpersonage met de naam K. krijgt plotseling een baan aangeboden. Dit verandert zijn leven, omdat hij een verre reis moet gaan maken. Tot zijn grote verbazing is de wereld buiten zijn eigen land totaal anders dan hij verwachtte.

Samen met K. ontdek je een wereld vol absurditeit, surrealisme en totale onzekerheid.

Main Features:

• Van de maker van een prijswinnende Hamlet

• Originele logische puzzels

• High-definition graphics

• Geen inventaris. Geen boss-gevechten. Geen RPG-features

• Alleen absurditeit en surrealisme

FAQ

Veelgestelde vragen

Waar is The Franz Kafka Videogame nu het goedkoopst?

The Franz Kafka Videogame is nu het goedkoopst bij GameBillet: $0.53 (92% korting).

Welke winkels verkopen The Franz Kafka Videogame?

The Franz Kafka Videogame is momenteel verkrijgbaar bij deze geautoriseerde winkels die wij volgen: GameBillet, Fanatical, GamesPlanet US, IndieGala Store, GreenManGaming.

Ondersteunt The Franz Kafka Videogame Nederlands?

The Franz Kafka Videogame vermeldt Nederlands niet bij de ondersteunde talen op Steam.

Hoe krijg ik bericht als The Franz Kafka Videogame in de aanbieding is?

Voeg The Franz Kafka Videogame toe aan je favorieten in de GamerPoint-app en je krijgt direct een melding zodra de prijs daalt. Met de Deal-radar stel je ook automatische tracking in op genre, winkel en kortingspercentage.

Toon de prijs van The Franz Kafka Videogame op je site

Plak deze code in je blog, forumbericht of videobeschrijving — de live prijs wordt automatisch bijgewerkt.

<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/the-franz-kafka-videogame" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="The Franz Kafka Videogame price"></iframe>
<a href="https://gamerpoint.app/game/the-franz-kafka-videogame">The Franz Kafka Videogame prijzen — GamerPoint</a>