GAMERPOINT
TWINKLE STAR SPRITES

TWINKLE STAR SPRITES

SNK CORPORATIONActie
€ 0,91€ 6,51-86%

Goedkoopste eerst · alleen geautoriseerde winkels

€ 6,51€ 0,91
Kopen bij GamesPlanet UK
€ 6,99€ 0,95
Kopen
€ 7,99€ 1,09
Kopen
€ 7,99€ 1,09
Kopen
€ 7,99€ 1,20
Kopen

TWINKLE STAR SPRITES is nu 86% afgeprijsd bij GamesPlanet UK voor € 0,91 (normaal € 6,51). Kopers besparen € 5,60 met deze deal. GamerPoint vergelijkt doorlopend de prijzen van 5 geautoriseerde winkels en toont altijd de echte laagste prijs.

WINKELS
5
BESPARING
€ 5,60
🌍

Regionale prijzen

Verenigde Staten
$ 1,04
Europa
€ 0,91
Turkije
₺ 50,77
Polen
zł 3,95

De eigen storefront-prijs van elke regio voor de beste deal van nu — we rekenen nooit valuta om.

MEDIA

Media

OVER

Over de game

“TWINKLE STAR SPRITES ”, a competitive 2D top-down view scrolling shooter released on NEOGEO MVS in 1996, departs for new adventures on the Steam gaming platform!

Master your shots, and aim for the magical Twinkle Star”!

MAIN FEATURES

・ARCADE:

Pick up your favorite character among the 9 cute characters available in “CHARACTER MODE”, and play until you clear the game. Choose “STORY MODE”, and accompany “Lord Ran” in her adventures in search of the lost “Twinkle Star”.

Play locally in “VERSUS MODE” with a friend for intense and epic shooting battles!

・MULTIPLAYER:

Connect to Steam, and use the “INVITE A FRIEND” and “LOBBY” features to play against a buddy or challenge the best players worldwide!

・LEADERBOARDS:

Check your current rank & score in “TWINKLE STAR SPRITES” at any time, as well as those of your friends and other top shooters!

・SETTINGS:

Configure your language, video, and sound volume settings to your preference for the most pleasant “TWINKLE STAR SPRITES” experience ever.

** WILL NOT RUN ON Windows XP **

FAQ

Veelgestelde vragen

Waar is TWINKLE STAR SPRITES nu het goedkoopst?

TWINKLE STAR SPRITES is nu het goedkoopst bij GamesPlanet UK: € 0,91 (86% korting).

Welke winkels verkopen TWINKLE STAR SPRITES?

TWINKLE STAR SPRITES is momenteel verkrijgbaar bij deze geautoriseerde winkels die wij volgen: GamesPlanet UK, GamesPlanet US, GamesPlanet DE, GamesPlanet FR, GameBillet.

Wat zijn de systeemeisen voor TWINKLE STAR SPRITES?

De minimale en aanbevolen pc-vereisten voor TWINKLE STAR SPRITES vind je hierboven op deze pagina.

Ondersteunt TWINKLE STAR SPRITES Nederlands?

TWINKLE STAR SPRITES vermeldt Nederlands niet bij de ondersteunde talen op Steam.

Hoe krijg ik bericht als TWINKLE STAR SPRITES in de aanbieding is?

Voeg TWINKLE STAR SPRITES toe aan je favorieten in de GamerPoint-app en je krijgt direct een melding zodra de prijs daalt. Met de Deal-radar stel je ook automatische tracking in op genre, winkel en kortingspercentage.

Deel deze game

De prijs werkt zichzelf bij, dus je bericht blijft altijd actueel.

VOOR EEN WEBSITE (IFRAME)
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/twinkle-star-sprites?cur=EUR&lang=nl" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="TWINKLE STAR SPRITES"></iframe>
<a href="https://gamerpoint.app/game/twinkle-star-sprites">TWINKLE STAR SPRITES - GamerPoint</a>
VOOR EEN FORUM (BBCODE)
[URL=https://gamerpoint.app/game/twinkle-star-sprites][IMG]https://gamerpoint.app/badge/twinkle-star-sprites.png?cur=EUR&lang=nl[/IMG][/URL]
TWINKLE STAR SPRITES
🛡️We vergelijken alleen geautoriseerde winkels — geen grijze-markt-resellers. Waarom dat telt →