
Wildcat Gun Machine
Goedkoopste eerst · alleen geautoriseerde winkels
Wildcat Gun Machine is nu 92% afgeprijsd bij GameBillet voor $1.19 (normaal $14.99). Kopers besparen $13.80 met deze deal. GamerPoint vergelijkt doorlopend de prijzen van 5 geautoriseerde winkels en toont altijd de echte laagste prijs.
Media
Over de game
Wildcat Gun Machine is een explosieve rit in de achtbaan. Betreed een dungeon crawler waar de kogels je om de oren vliegen en waar je het moet opnemen tegen horden weerzinwekkende vleesbeesten met een breed arsenaal aan wapens, gigantische mechrobots en schattige kittens.
Verken krioelende doolhofachtige kerkers en bevrijd reusachtige mechrobots van demonische goden. De confrontaties met vijanden zijn uitdagend en speciaal ontworpen (niet willekeurig) om moeilijke vechtpuzzels te bieden.
Versnel, maai neer, ga dood en neem wraak! Meer dan 40 wapentypen om uit te kiezen. Elk met eigen unieke functies zoals kogels die automatisch richten, laserstralen voor op grote afstand of exploderende kogels met een gigantisch bereik.
Supervaardigheden die alles op het scherm vernietigen!
Personage-upgrades die passen bij de gameplaystijl van de speler. Spelers die een makkelijkere moeilijkheidsgraad willen, kunnen de respawntijden verlengen, terwijl racers hun bewegingssnelheid kunnen upgraden en hun sprintsnelheid kunnen verbeteren.
Het spel op een rij
• Bullet hell-shooter
• Meer dan 40 wapentypen
• Epische eindbaasgevechten
• Skill-upgrades die passen bij je speelstijl
• Unieke 2D-kunststijl
• Vechtpuzzels met monsterzwermen
• Met de hand gemaakte, consistente ervaring
Veelgestelde vragen
›Waar is Wildcat Gun Machine nu het goedkoopst?
Wildcat Gun Machine is nu het goedkoopst bij GameBillet: $1.19 (92% korting).
›Welke winkels verkopen Wildcat Gun Machine?
Wildcat Gun Machine is momenteel verkrijgbaar bij deze geautoriseerde winkels die wij volgen: GameBillet, Humble Store, Fanatical, GamesPlanet US, IndieGala Store.
›Ondersteunt Wildcat Gun Machine Nederlands?
Ja — Wildcat Gun Machine biedt een Nederlandse interface.
›Hoe krijg ik bericht als Wildcat Gun Machine in de aanbieding is?
Voeg Wildcat Gun Machine toe aan je favorieten in de GamerPoint-app en je krijgt direct een melding zodra de prijs daalt. Met de Deal-radar stel je ook automatische tracking in op genre, winkel en kortingspercentage.
›Toon de prijs van Wildcat Gun Machine op je site
Plak deze code in je blog, forumbericht of videobeschrijving — de live prijs wordt automatisch bijgewerkt.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/wildcat-gun-machine" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Wildcat Gun Machine price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/wildcat-gun-machine">Wildcat Gun Machine prijzen — GamerPoint</a>