
AI: The Somnium Files
Najtańsze najpierw · tylko autoryzowane sklepy
AI: The Somnium Files jest teraz przeceniona o 80% w Microsoft Store i kosztuje 3,99 $ (normalnie 19,99 $). Kupujący oszczędzają 16,00 $ na tej promocji. GamerPoint stale porównuje ceny z 2 autoryzowanych sklepów i zawsze pokazuje prawdziwie najniższą cenę.
Historia cen
Ceny regionalne
Własna cena witryny każdego regionu dla obecnie najlepszej oferty — nigdy nie przeliczamy walut.
Media
O grze
In a near-future Tokyo, detective Kaname Date is on the case of a mysterious serial killer. Date must investigate crime scenes as well as dreams on the hunt for clues. From the mind of Kotaro Uchikoshi (Zero Escape series director), with character design by the Yusuke Kozaki (NO MORE HEROES, Fire Emblem series), a thrilling neo-noir detective adventure is about to unfold.
STORY
One rainy night in November, a woman's body is found at an abandoned theme park, mounted on a merry-go-round horse. She had been stabbed repeatedly, and her left eye was gouged out.
Kaname Date of the Metropolitan Police Department arrives on the scene. He recognizes the woman. Suddenly, he hears a noise from inside the merry-go-round.
He breaks into the merry-go-round's central column to find a young girl. And in her hands, she grips a bloody ice pick...
Najczęściej zadawane pytania
›Gdzie AI: The Somnium Files jest teraz najtańsza?
AI: The Somnium Files jest teraz najtańsza w Microsoft Store: 3,99 $ (80% taniej).
›Które sklepy sprzedają AI: The Somnium Files?
AI: The Somnium Files jest obecnie dostępna w tych autoryzowanych sklepach, które śledzimy: Microsoft Store, Steam.
›Czy AI: The Somnium Files obsługuje język polski?
AI: The Somnium Files nie wymienia polskiego wśród obsługiwanych języków na Steam.
›Jak dostanę powiadomienie, gdy AI: The Somnium Files będzie w promocji?
Dodaj AI: The Somnium Files do ulubionych w aplikacji GamerPoint, a otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, gdy cena spadnie. Dzięki Radarowi okazji możesz też ustawić automatyczne śledzenie według gatunku, sklepu i progu przeceny.
›Osadź cenę AI: The Somnium Files na swojej stronie
Wklej ten kod na bloga, forum lub w opis filmu — cena na żywo aktualizuje się automatycznie.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/ai-the-somnium-files" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="AI: The Somnium Files price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/ai-the-somnium-files">AI: The Somnium Files ceny — GamerPoint</a>