
Fishing Planet
Cheapest first · authorized sellers only
Fishing Planet is currently available for free.
Media
About the Game
Fishing Planet® to niezwykle realistyczny internetowy symulator wędkarski dla wielu graczy z perspektywy pierwszej osoby. Został stworzony przez zapalonych miłośników wędkarstwa, aby zapewnić Państwu pełne emocje prawdziwego łowienia na komputerze.
Darmowa gra na wszystkich platformach — wystarczy pobrać!
Proszę wyrusz na Wspólne wędkowanie razem z innymi graczami na tej samej łodzi. Nasze oceaniczne jachty wędkarskie mogą jednocześnie pomieścić od 2 do 5 znajomych.
Proszę założyć własny Klub wędkarski i rozmawiać na czatach, aby dzielić się doświadczeniami, poradami i poznawać nowych znajomych.
Proszę rywalizować online z innymi graczami w wydarzeniach i zawodach z osobistymi wynikami, osiągnięciami, rankingami i listami najlepszych graczy.
Niezwykle realistyczny świat wędkarstwa na Państwa ekranie:
• Ponad 300 gatunków ryb o złożonym zachowaniu sterowanym przez SI, zależnym od pór roku, klimatu, pory dnia, nurtu wody, typu dna, temperatury wody i powietrza, wiatru i wielu innych czynników.
• 27 malowniczych łowisk z całego świata, z fotorealistyczną grafiką, każde z własnymi warunkami klimatycznymi, krajobrazami, topografią dna i roślinnością. Wszystkie łowiska są oparte na rzeczywistych lokalizacjach.
• Wędkarstwo słodkowodne i morskie, w tym spławikowe, spinningowe, gruntowe i trollingowe, każde z własnymi cechami zapewniającymi realistyczne i wciągające doświadczenie.
• Tysiące kombinacji sprzętu i przynęt o unikalnych właściwościach fizycznych i hydrodynamicznych zapewniają realistyczne brania. Każdy gatunek ryby atakuje i walczy zgodnie ze swoim zachowaniem w rzeczywistym życiu.
• Codzienne misje oferują Państwu świeże wędkarskie wyzwanie każdego dnia, z dodatkowym PD i walutami w grze jako nagrodami.
• Dom wędkarza, po którym gracze mogą swobodnie się poruszać, oraz przestronna Sala trofeów do prezentowania najlepszych połowów i osiągnięć.
• Ponad 1000 kombinacji rankingów, aby mogli Państwo rywalizować według różnych parametrów i otrzymywać cenne nagrody co tydzień, co miesiąc i co rok.
• Dynamiczna pogoda — zmiana dnia i nocy, zmiana pór roku, różne warunki pogodowe, takie jak deszcz, mgła i jasne słońce, a także sztormy na oceanie.
• Dynamiczna grafika wody, która zmienia się w zależności od wiatru, nurtu i głębokości. Rozbryzgi, fale i zmarszczki na wodzie tworzą w pełni realistyczne doświadczenie wędkarskie. Immersyjne dźwięki otoczenia wzmacniają wrażenia graczy.
• Kajaki ręczne i pedałowe, zwykłe i pontonowe łodzie motorowe oraz bass boaty, każdy z unikalną prędkością, wytrzymałością, parametrami i funkcjami.
• Oceaniczne jachty wędkarskie są wyposażone w uchwyty na wędki do trollingu oraz schowek na ryby przeznaczony na ogromne oceaniczne połowy. Jachty te posiadają unikalną technologię Fish Finder 360, która pomaga lokalizować ryby na rozległym oceanie.
Proszę dołączyć do największej wędkarskiej przygody z Fishing Planet® i doświadczyć najbardziej realistycznego i wciągającego symulatora wędkarskiego dostępnego na rynku!
Najczęściej zadawane pytania
›Where is Fishing Planet cheapest right now?
Fishing Planet is currently free — you can get it via Steam.
›Does Fishing Planet support English?
Yes — Fishing Planet offers an English interface.
›How do I get notified when Fishing Planet goes on sale?
Add Fishing Planet to your favorites in the GamerPoint app and you'll get an instant notification when the price drops. You can also set up automatic tracking by genre, store and discount rate with the Deal Radar.