
Goodbye Deponia
Cheapest first · authorized sellers only
Goodbye Deponia is currently 92% off at GameBillet for $1.61 (normally $19.99). Buyers are saving $18.38 on this deal. GamerPoint continuously compares prices across 5 authorized stores and always shows the real lowest price. GamerPoint, 5 yetkili mağazanın fiyatını sürekli karşılaştırarak her zaman gerçek en ucuzu gösterir.
Price History
Media
About the Game
Więcej chaosu, więcej zniszczenia, więcej Rufusa. Nie jeden, nie dwóch, ale trzech Rufusów powoduje wszelkiego rodzaju szalony zamęt w długo oczekiwanej komedii przygodowej typu point & click pod tytułem Do widzenia Deponio!
Organoni planują zniszczyć Deponię, prześliczna Goal zniknęła (po raz kolejny), a anty-bohater Rufus nie może przestać iść swoją droga.
Rufus, wynalazca i wolny duch, chciał tylko uciec z zagraconej planety Deponia i przenieść się do Elysium, raju orbitującej wokół Deponii jako statek kosmiczny zarezerwowany dla najwyższych warstw społeczeństwa. Goal, dziewczyna zamieszkująca niegdyś Elysium, dla której Rufus stracił głowę, nadal stanowi klucz do jego sukcesu....oraz trampolinę, która wyniesie go w przestrzeń. W końcu Rufus opracował pozornie perfekcyjny plan.
A jednak wszystko co mogło pójść nie tak nagle rzeczywiście idzie nie tak. Początkowo w przebraniu, Rufus znajdzie się na szybkim krążowniku pośród poważnych oficjeli Orgnanonu, a Goal znika. Kiedy Rufus napotyka na maszynę do klonowania, wydaje się, że znalazł rozwiązanie. Jego klon ma mu pomóc wydostać się z tego położenia, Jednak „niewytłumaczalny” błąd sprawia problemy i Goal po raz kolejny wymyka się naszemu bohaterowi. Teraz musi rozwiązać trzy główne problemy: musi ponownie znaleźć Goal, dotrzeć do Elysium i zapobiec zniszczeniu całej planety Deponia z rąk Organonów.
Tylko trzech Rufusów może to rozwiązać — i dlatego pechowy wynalazca decyduje się sklonować! Ma to swoje szalone konsekwencje dla gracza: w Do widzenia Deponio, gracz czasami musi kontrolować wszystkich trzech
Rufusów, wykorzystując ich do wspólnego wykonania zadań — mimo, że Rufus często wpada na samego siebie.
Do widzenia Deponio to epickie zakończenie trylogii o Deponii oraz sequel najlepszej gry niemieckiej roku 2013 (German Computer Game Awards).
Zwycięska seria o Deponii składa się z trzech szalonych przygód z zagraconej planety Deponia. Trzy klasyczne gry typu point & click ucieszą nie tylko fanów komedii i weteranów przygód, ale również nowicjuszy tego gatunku. Pełna humoru seria o Deponii zachwyca piękną, ręcznie rysowaną grafiką komiksową 2D, sarkastycznymi dialogami oraz dużą ilością czarnego humoru. Otrzymała wiele nagród branżowych, w tym German Computer Game Award (Deutscher Computerspielpreis) oraz wiele nagród przyznawanych przez programistów niemieckich.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
• Klasyczna przygoda typu point & click w niezwykłym świecie, utrzymana w tradycji Douglasa Adamsa, Terry'ego Pratchetta i Matta Groeninga
• Od producentów Memoria, Edna & Harvey: The Breakout, A New Beginning and Edna & Harvey: Harvey's New Eyes
• Epickie zakończenie ikonicznej serii o Deponii
• Unikalna, utrzymana w stylu komiksowym, ręcznie rysowana grafika 2D HD
• Wycinane sceny opatrzone przepiękną animacją, dostosowane do muzyki
Najczęściej zadawane pytania
›Where is Goodbye Deponia cheapest right now?
Goodbye Deponia is currently cheapest at GameBillet: $1.61 (92% off).
›Which stores sell Goodbye Deponia?
Goodbye Deponia is currently available at these authorized stores we track: GameBillet, Humble Store, Fanatical, GamesPlanet US, GamesPlanet UK.
›Does Goodbye Deponia support English?
Yes — Goodbye Deponia offers an English interface.
›How do I get notified when Goodbye Deponia goes on sale?
Add Goodbye Deponia to your favorites in the GamerPoint app and you'll get an instant notification when the price drops. You can also set up automatic tracking by genre, store and discount rate with the Deal Radar.
›Embed Goodbye Deponia price on your site
Copy this code into your blog, forum post or video description — the live price updates automatically.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/goodbye-deponia" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Goodbye Deponia price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/goodbye-deponia">Goodbye Deponia prices — GamerPoint</a>