GAMERPOINT
Guild of Ascension

Guild of Ascension

WhileOne ProductionsAkcjaPrzygodoweNiezależne
4,97 zł57,77 zł-91%

Najtańsze najpierw · tylko autoryzowane sklepy

57,77 zł4,97 zł
Kup na GamesPlanet US
58,04 zł5,10 zł
Kup
53,99 zł5,39 zł
Kup
53,99 zł5,40 zł
Kup
65,67 zł5,65 zł
Kup

Guild of Ascension jest teraz przeceniona o 91% w GamesPlanet US i kosztuje 4,97 zł (normalnie 57,77 zł). Kupujący oszczędzają 52,80 zł na tej promocji. GamerPoint stale porównuje ceny z 5 autoryzowanych sklepów i zawsze pokazuje prawdziwie najniższą cenę.

SKLEPY
5
OSZCZĘDNOŚĆ
52,80 zł
🌍

Ceny regionalne

USA
1,29 $
Europa
1,13 €
Turcja
25,00 ₺
Polska
4,97 zł

Własna cena witryny każdego regionu dla obecnie najlepszej oferty — nigdy nie przeliczamy walut.

MEDIA

Media

O GRZE

O grze

Guild of Ascension is a Tactical-Action-RPG with rogue-lite elements, mixing turn-based combat with real-time action combo system.

Craft weapons, learn skills, befriend critters, encounter bizarre creatures, and fight giant Bosses in your Ascension of the Tower!

Real-Time action combo system

The Tower grants you few seconds to act freely during your turn, make sure to use them wisely by learning and master your weapons combo and special attacks.

One player, Two characters

If your group wants to succeed in the Tower, it must plan and act in perfect harmony, like they are sharing the same mind.

Collect the loot

The Tower will reward you after each fight, keep the money and materials for the guild.

But make sure to ask for privileges that will help you during your next challenges, as climbing the Tower is no easy task.

Craft better equipment

Once you are back from you lastest trip in the Tower, make sure to ask the Guild to craft you some new equipment.

You will need all the help you can get if you hope to Ascend to the top.

Battle Giants Bosses

Once you find the Guardians of the Tower floors, don't be afraid by their massive size, and use what you learned to overcome the challenge!

Good luck on your Ascension.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie Guild of Ascension jest teraz najtańsza?

Guild of Ascension jest teraz najtańsza w GamesPlanet US: 4,97 zł (91% taniej).

Które sklepy sprzedają Guild of Ascension?

Guild of Ascension jest obecnie dostępna w tych autoryzowanych sklepach, które śledzimy: GamesPlanet US, GamesPlanet UK, GOG, GreenManGaming, GamesPlanet FR.

Jakie są wymagania systemowe Guild of Ascension?

Minimalne i zalecane wymagania PC dla Guild of Ascension znajdziesz wyżej na tej stronie.

Czy Guild of Ascension obsługuje język polski?

Guild of Ascension nie wymienia polskiego wśród obsługiwanych języków na Steam.

Jak dostanę powiadomienie, gdy Guild of Ascension będzie w promocji?

Dodaj Guild of Ascension do ulubionych w aplikacji GamerPoint, a otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, gdy cena spadnie. Dzięki Radarowi okazji możesz też ustawić automatyczne śledzenie według gatunku, sklepu i progu przeceny.

Udostępnij tę grę

Cena aktualizuje się sama, więc twój post zawsze pozostaje aktualny.

NA STRONĘ (IFRAME)
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/guild-of-ascension?cur=PLN&lang=pl" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Guild of Ascension"></iframe>
<a href="https://gamerpoint.app/game/guild-of-ascension">Guild of Ascension - GamerPoint</a>
NA FORUM (BBCODE)
[URL=https://gamerpoint.app/game/guild-of-ascension][IMG]https://gamerpoint.app/badge/guild-of-ascension.png?cur=PLN&lang=pl[/IMG][/URL]
Guild of Ascension
🛡️Porównujemy tylko autoryzowane sklepy — bez resellerów z szarej strefy. Dlaczego to ważne →