
Idle Iktah
Najtańsze najpierw · tylko autoryzowane sklepy
Idle Iktah jest obecnie dostępna za darmo.
Media
O grze
Twoja przygoda zaczyna się w sercu nieokiełznanej dziczy, gdzie proste czynności, takie jak łowienie ryb nad spokojną rzeką, wydobywanie surowców ze skalnych wychodni czy ścinanie lokalnych sosen, staną się fundamentem kwitnącej egzystencji. Jako wszechstronny symulator rzemiosła, Idle Iktah płynnie łączy tradycyjne elementy RPG z satysfakcjonującym postępem gry przyrostowej, pozwalając ci tworzyć narzędzia, podnosić poziom umiejętności i odkrywać tajemnice krainy w tempie, które ci odpowiada.
Zdobywanie kolejnych poziomów w tej grze typu clicker jest niezwykle satysfakcjonujące i oferuje potężne nagrody oraz zdolności. Niezależnie od tego, czy jesteś offline, czy aktywnie grasz, twoja podróż trwa. Funkcja postępu offline (AFK) gwarantuje, że twoja społeczność rośnie, zasoby gromadzą się, a twoja historia rozwija się, nawet gdy nie grasz aktywnie!
Idle Iktah to coś więcej niż tylko gra bezczynności; to przygoda RPG, która szanuje twój czas i kreatywność, oferując bogate, przyrostowe doświadczenie, w którym strategia ma znaczenie, a każda decyzja wpływa na twoją drogę do sukcesu. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem gier symulacyjnych, przygód RPG czy przyrostowych gier typu clicker, Idle Iktah oferuje wyjątkowo wciągające doświadczenie, które łączy w sobie to, co najlepsze z tych światów.
Dołącz do przygody, poczuj ducha Pacyficznego Północnego Zachodu i wyryj swoje dziedzictwo w czarującym świecie Idle Iktah!
★ Ponad 12 umiejętności
- Drwalnictwo, Górnictwo, Wędkarstwo, Zbieractwo, Rzemiosło, Kowalstwo, Gotowanie, Alchemia i więcej!
★ Ponad 500 przedmiotów
★ Ponad 50 wpisów do dziennika (Zadania)
★ Ponad 5 unikalnych minigier
Najczęściej zadawane pytania
›Gdzie Idle Iktah jest teraz najtańsza?
Idle Iktah jest obecnie darmowa — dostępna przez Steam.
›Czy Idle Iktah obsługuje język polski?
Tak — Idle Iktah oferuje polski interfejs.
›Jak dostanę powiadomienie, gdy Idle Iktah będzie w promocji?
Dodaj Idle Iktah do ulubionych w aplikacji GamerPoint, a otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, gdy cena spadnie. Dzięki Radarowi okazji możesz też ustawić automatyczne śledzenie według gatunku, sklepu i progu przeceny.