GAMERPOINT
Marvel's Spider-Man 2

Marvel's Spider-Man 2

AAA
Insomniac GamesAkcjaPrzygodowe
$51.57$59.99-14%🔥 ALL-TIME LOW

Cheapest first · authorized sellers only

GameBillet
Authorized seller
$51.57Buy
GamesPlanet US
Authorized seller
$53.99Buy
WinGameStore
Authorized seller
$56.49Buy
GreenManGaming
Authorized seller
$59.99Buy
Epic Game Store
Authorized seller
$59.99Buy

Marvel's Spider-Man 2 is currently 14% off at GameBillet for $51.57 (normally $59.99). Buyers are saving $8.42 on this deal. GamerPoint continuously compares prices across 5 authorized stores and always shows the real lowest price. GamerPoint, 5 yetkili mağazanın fiyatını sürekli karşılaştırarak her zaman gerçek en ucuzu gösterir.

HISTORY

Price History

🔥 AT ALL-TIME LOW NOW
$60.85$51.57$42.2922 Aug23 Aug24 Aug
ALL-TIME LOW
$51.57
GameBillet · 22 Aug
30-DAY LOW
$51.57
90-DAY LOW
$51.57
The chart shows the cheapest authorized store at any point in time.Last scan: 7 h ago
MEDIA

Media

ABOUT

About the Game

Zawartość edycji:

• Marvel’s Spider-Man 2

Czujesz Pajęczy Zmysł?

Załóż maskę i szykuj się na więcej ekscytujących pajęczych popisów, gdyż *Marvel’s Spider-Man 2* wskakuje na PC.

Gra została opracowana przez Insomniac Games we współpracy z Marvelem i zoptymalizowana dla komputerów PC przez Nixxes Software.

Miasto przeżywa oblężenie!

Dwóch Spider-Manów, Peter Parker i Miles Morales, musi sprostać ostatecznej próbie sił za swoimi maskami oraz bez nich, by ocalić miasto, siebie oraz swoich bliskich przed potwornym Venomem i nowym niebezpiecznym symbiontem.

Przemierzaj większy niż kiedykolwiek Marvelowski Nowy Jork

Eksploruj większą niż kiedykolwiek wersję Marvelowskiego Nowego Jorku, tym razem obejmującą dwie nowe dzielnice – Brooklyn i Queens – jak również inne nowe miejsca, chociażby Coney Island.

Bujaj się, skacz i korzystaj z nowych siecioskrzydeł, przemierzając ulice miasta. Przełączaj się między Peterem Parkerem i Milesem Moralesem w otwartym świecie, by wziąć udział w różnych historiach oraz skorzystać z nowych, epickich mocy.

Zagraj dwójką Spider-Manów

Korzystaj z nowych zdolności symbionta Petera i wybuchowych mocy bioelektrycznego jadu Milesa, a także odkryj supernowoczesny sprzęt, który możesz ulepszać, by wzbogacić swoje wrażenia z walki, dodając rozgrywce głębi i różnorodności.

Walcz z kultowymi superzłoczyńcami Marvela

Walcz z mnóstwem znanych i nieznanych wrogów! Poznaj zupełnie nowe spojrzenie na postacie potwornego Venoma, okrutnego Kravena Łowcy czy nieprzewidywalnego Jaszczura.

Bardziej przystępna rozgrywka w grze Spider-Man

Wsparcie dla szeregu funkcji ułatwień dostępu to wyraz naszych starań, by gra Marvel’s Spider-Man oferowała rozgrywkę bez barier i mogło się nią cieszyć szerokie grono graczy o różnych predyspozycjach.

Funkcje na PC

Grafika zoptymalizowana na PC

Ratuj świat w dobrym stylu, korzystając z preferowanych opcji graficznych, jak również z odblokowanego limitu klatek na sekundę, który zapewni płynność twoim superbohaterskim sztuczkom. Ciesz się technologiami wspierającymi wydajność takimi jak skalowanie w górę i generowanie klatek NVIDIA DLSS 3 i AMD FSR 3.1.¹ Wspierane jest również skalowanie w górę Intel XeSS.¹

Poprawione śledzenie promieni¹

Odbicia, cienie i okluzja otoczenia przy śledzeniu promieni ożywiają krajobrazy Marvelowskiego Nowego Jorku; wybieraj spośród dostępnych trybów jakości i zachwyć się zapierającymi dech w piersi widokami z wysoka. Użytkownicy kart graficznych NVIDIA GeForce RTX mogą korzystać z rekonstrukcji promieni w ramach DLSS. To technologia wykorzystująca sieć SI wytrenowaną przez superkomputer NVIDIA, która generuje wysokiej jakości piksele między promieniami, co skutkuje ostrzejszymi i dokładniejszymi obrazami przy śledzeniu promieni.

Obsługa monitorów UltraWide²

Odkrywaj wspaniałą ostrość obrazu dzięki obsłudze różnych formatów, w tym proporcji 16:9, 16:10, 21:9, 32:9 i 48:9 ze wsparciem konfiguracji z trzema monitorami przy użyciu NVIDIA Surround lub AMD Eyefinity.

Nakładka i trofea PlayStation®

Nakładka PlayStation® jest dostępna dla graczy korzystających z komputerów osobistych w celu zdobywania trofeów PlayStation i zapewniania sobie dostępu do listy znajomych, ustawień i profilu gracza.

Naciśnij Shift + F1 lub wybierz opcję nakładki z menu gry.

Kontrola i optymalizacja

Poczuj moc Spider-Mana dzięki kontrolerowi PlayStation DualSense® podłączonemu do złącza USB lub dzięki pełnej obsłudze myszy i klawiatury.

Efekty dotykowe kontrolera DualSense³

Responsywne wibracje kontrolera DualSense zapewnią ci poczucie, że masz umiejętności symbionta Petera Parkera i bioelektryczne umiejętności Milesa Moralesa na skinienie palca.

Adaptacyjne spusty kontrolera DualSense³

Opanuj do mistrzostwa akrobacje, wyprowadzaj obłędne serie ciosów i doświadcz zapierającej dech przyjemności bujania się na sieci dzięki adaptacyjnym spustom kontrolera DualSense.

¹ Wymagany odpowiedni komputer osobisty.

² Wymagany odpowiedni komputer osobisty z urządzeniem wyświetlającym.

³ Aby cieszyć się wszystkimi funkcjami kontrolera, wymagane podłączenie za pomocą kabla.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Where is Marvel's Spider-Man 2 cheapest right now?

Marvel's Spider-Man 2 is currently cheapest at GameBillet: $51.57 (14% off).

Which stores sell Marvel's Spider-Man 2?

Marvel's Spider-Man 2 is currently available at these authorized stores we track: GameBillet, GamesPlanet US, WinGameStore, GreenManGaming, Epic Game Store.

Does Marvel's Spider-Man 2 support English?

Yes — Marvel's Spider-Man 2 offers an English interface and full English audio.

How do I get notified when Marvel's Spider-Man 2 goes on sale?

Add Marvel's Spider-Man 2 to your favorites in the GamerPoint app and you'll get an instant notification when the price drops. You can also set up automatic tracking by genre, store and discount rate with the Deal Radar.

Embed Marvel's Spider-Man 2 price on your site

Copy this code into your blog, forum post or video description — the live price updates automatically.

<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/marvel-s-spider-man-2" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Marvel's Spider-Man 2 price"></iframe>
<a href="https://gamerpoint.app/game/marvel-s-spider-man-2">Marvel's Spider-Man 2 prices — GamerPoint</a>