
MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION
Najtańsze najpierw · tylko autoryzowane sklepy
MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION jest teraz przeceniona o 20% w Humble Store i kosztuje 55,99 $ (normalnie 69,99 $). Kupujący oszczędzają 14,00 $ na tej promocji. GamerPoint stale porównuje ceny z 5 autoryzowanych sklepów i zawsze pokazuje prawdziwie najniższą cenę.
Historia cen
Media
O grze
Trzecia odsłona serii RPG Monster Hunter Stories!
Bliźniacze Rathalosy, zrodzone przez zrządzenie losu.
Monster Hunter Stories to seria gier RPG osadzonych w świecie Monster Hunter, w którym gracz może wcielić się w postać jeźdźca, budującego więzi z ulubionymi potworami.
Fabuła
Azuria i Vermeil: dwa kraje zmierzające ku zagładzie.
Gdy zdaje się, że nie ma już nadziei, ktoś znajduje jajo. W jego wnętrzu jest Rathalos – przedstawiciel gatunku uznanego już za wymarły.
Jednak ten drżący ognik nadziei szybko zostaje zgaszony, ustępując pola ciemności i rozpaczy.
Z jaja wylęga się nie jeden Rathalos, lecz bliźnięta naznaczone niebołuskim symbolem, nawiązującym do tragicznej w skutkach wojny domowej, która miała miejsce przed 200 laty.
Nad światem zawisa widmo katastrofy ekologicznej, a niezliczone gatunki potworów są zagrożone wymarciem. Ten mroczny czas staje się kolejnym zarzewiem wojen.
Dwa kraje – dwa Rathalosy.
Jeździec dosiadający wiernego Rathalosa, targany wichrami losu, wyrusza w podróż w poszukiwaniu prawdy.
Najczęściej zadawane pytania
›Gdzie MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION jest teraz najtańsza?
MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION jest teraz najtańsza w Humble Store: 55,99 $ (20% taniej).
›Które sklepy sprzedają MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION?
MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION jest obecnie dostępna w tych autoryzowanych sklepach, które śledzimy: Humble Store, IndieGala Store, Fanatical, GreenManGaming, GameBillet.
›Czy MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION obsługuje język polski?
Tak — MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION oferuje polski interfejs.
›Jak dostanę powiadomienie, gdy MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION będzie w promocji?
Dodaj MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION do ulubionych w aplikacji GamerPoint, a otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, gdy cena spadnie. Dzięki Radarowi okazji możesz też ustawić automatyczne śledzenie według gatunku, sklepu i progu przeceny.
›Osadź cenę MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION na swojej stronie
Wklej ten kod na bloga, forum lub w opis filmu — cena na żywo aktualizuje się automatycznie.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/monster-hunter-stories-3-twisted-reflection" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/monster-hunter-stories-3-twisted-reflection">MONSTER HUNTER STORIES 3: TWISTED REFLECTION ceny — GamerPoint</a>