GAMERPOINT
Pro Rugby Manager 2015

Pro Rugby Manager 2015

AA
CyanideSymulacjeSportoweStrategie
$0.76$9.99-92%🔥 NAJNIŻSZA CENA

Najtańsze najpierw · tylko autoryzowane sklepy

GameBillet
Autoryzowany sklep
$0.76Kup
GreenManGaming
Autoryzowany sklep
$0.80Kup
Humble Store
Autoryzowany sklep
$0.99Kup
WinGameStore
Autoryzowany sklep
$0.99Kup
GamersGate
Autoryzowany sklep
$1.00Kup

Pro Rugby Manager 2015 jest teraz przeceniona o 92% w GameBillet i kosztuje 0,76 $ (normalnie 9,99 $). Kupujący oszczędzają 9,23 $ na tej promocji. GamerPoint stale porównuje ceny z 5 autoryzowanych sklepów i zawsze pokazuje prawdziwie najniższą cenę.

HISTORIA

Historia cen

🔥 TERAZ NAJNIŻSZA W HISTORII
0,99 $0,88 $0,76 $22 sie23 sie24 sie
NAJNIŻSZA W HISTORII
0,99 $
Humble Store · 22 sie
NAJNIŻSZA OD POCZĄTKU ŚLEDZENIA
0,99 $
Historia cen zaczyna się dziś — wykres rośnie każdego dnia.Ostatni skan: 41 min temu
MEDIA

Media

O GRZE

O grze

Take the lead of your favourite rugby union team.

Pro Rugby Manager 2015 covers all aspects of the challenges of a real rugby union manager: guarantee sporting success on the field and financial success off it and be the next Champion!

Developed under license from the biggest rugby union leagues in the world: Aviva Premiership Rugby, PRO12 and Ligue Nationale de Rugby, Pro Rugby Manager 2015 will give you the opportunity to manage any of the 54 official teams from these leagues.

• Club Management: facilities, staff, finance, scouting, sponsors, contracts.

Choose the key members of your staff, develop your facilities to reach pro level

• Team Management: Training, roster, physio, tactics and more!

Choose the best training, the starting XV and coach your roster to avoid fatigue: injuries can happen!

• Match Day: in 2D or 3D, set your tactics and calls, change play style and intensity

• 54 official teams of the best Championships in the world under license:

- TOP 14 and PRO D2

- Aviva Premiership Rugby

- PRO12

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie Pro Rugby Manager 2015 jest teraz najtańsza?

Pro Rugby Manager 2015 jest teraz najtańsza w GameBillet: 0,76 $ (92% taniej).

Które sklepy sprzedają Pro Rugby Manager 2015?

Pro Rugby Manager 2015 jest obecnie dostępna w tych autoryzowanych sklepach, które śledzimy: GameBillet, GreenManGaming, Humble Store, WinGameStore, GamersGate.

Czy Pro Rugby Manager 2015 obsługuje język polski?

Pro Rugby Manager 2015 nie wymienia polskiego wśród obsługiwanych języków na Steam.

Jak dostanę powiadomienie, gdy Pro Rugby Manager 2015 będzie w promocji?

Dodaj Pro Rugby Manager 2015 do ulubionych w aplikacji GamerPoint, a otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, gdy cena spadnie. Dzięki Radarowi okazji możesz też ustawić automatyczne śledzenie według gatunku, sklepu i progu przeceny.

Osadź cenę Pro Rugby Manager 2015 na swojej stronie

Wklej ten kod na bloga, forum lub w opis filmu — cena na żywo aktualizuje się automatycznie.

<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/pro-rugby-manager-2015" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Pro Rugby Manager 2015 price"></iframe>
<a href="https://gamerpoint.app/game/pro-rugby-manager-2015">Pro Rugby Manager 2015 ceny — GamerPoint</a>