
Return to Castle Wolfenstein
Najtańsze najpierw · tylko autoryzowane sklepy
Return to Castle Wolfenstein jest teraz przeceniona o 60% w GOG i kosztuje 1,99 $ (normalnie 4,99 $). Kupujący oszczędzają 3,00 $ na tej promocji. GamerPoint stale porównuje ceny z 5 autoryzowanych sklepów i zawsze pokazuje prawdziwie najniższą cenę.
Ceny regionalne
Własna cena witryny każdego regionu dla obecnie najlepszej oferty — nigdy nie przeliczamy walut.
Media
O grze
Wydane w 2001 roku Return to Castle Wolfenstein to pierwszoosobowa strzelanka akcji/grozy i reboot serii Wolfenstein. Napędzana silnikiem Quake III Arena zawiera kampanię dla jednego gracza i drużynowy multiplayer online.
Fabuła
Trwa obłęd II wojny światowej, upadają narody. Niemiecka dywizja paranormalna SS Himmlera ma pełne poparcie Hitlera, aby połączyć naukę z okultyzmem i stworzyć armię zdolną zadać aliantom ostateczny cios. Jako sierżant amerykańskiej armii William „B.J.” Blazkowicz wyrusz na samotną misję, aby przebić czarne serce III Rzeszy i powstrzymać Himmlera... lub umrzeć, próbując.
Cechy Gry
• Poznaj połączenie akcji i grozy w kampanii dla jednego gracza.
• Posługuj się kombinacją klasycznego uzbrojenia z czasów II wojny światowej oraz fikcyjnej broni inspirowanej fantastyką naukową.
• Walcz z nazistami, nieumarłymi i eksperymentalnymi zmutowanymi żołnierzami.
• Rywalizuj po stronie osi lub aliantów w trybie online drużynowego multiplayera nastawionego na realizowanie celów.
Najczęściej zadawane pytania
›Gdzie Return to Castle Wolfenstein jest teraz najtańsza?
Return to Castle Wolfenstein jest teraz najtańsza w GOG: 1,99 $ (60% taniej).
›Które sklepy sprzedają Return to Castle Wolfenstein?
Return to Castle Wolfenstein jest obecnie dostępna w tych autoryzowanych sklepach, które śledzimy: GOG, Humble Store, Fanatical, Fanatical, GamesPlanet US.
›Czy Return to Castle Wolfenstein obsługuje język polski?
Return to Castle Wolfenstein nie wymienia polskiego wśród obsługiwanych języków na Steam.
›Jak dostanę powiadomienie, gdy Return to Castle Wolfenstein będzie w promocji?
Dodaj Return to Castle Wolfenstein do ulubionych w aplikacji GamerPoint, a otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, gdy cena spadnie. Dzięki Radarowi okazji możesz też ustawić automatyczne śledzenie według gatunku, sklepu i progu przeceny.
›Osadź cenę Return to Castle Wolfenstein na swojej stronie
Wklej ten kod na bloga, forum lub w opis filmu — cena na żywo aktualizuje się automatycznie.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/return-to-castle-wolfenstein" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Return to Castle Wolfenstein price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/return-to-castle-wolfenstein">Return to Castle Wolfenstein ceny — GamerPoint</a>