
The Entropy Centre
Cheapest first · authorized sellers only
The Entropy Centre is currently 74% off at GamesPlanet US for $5.16 (normally $19.99). Buyers are saving $14.83 on this deal. GamerPoint continuously compares prices across 5 authorized stores and always shows the real lowest price. GamerPoint, 5 yetkili mağazanın fiyatını sürekli karşılaştırarak her zaman gerçek en ucuzu gösterir.
Price History
Media
About the Game
The Entropy Centre to przyprawiająca o zawrót głowy przygoda, w której przesyłasz przedmioty w czasie, by poradzić sobie z pozornie niemożliwymi do pokonania przeszkodami i wyzwaniami.
Manipuluj dowolnie czasem i przemierzaj arcytrudne pomieszczenia z łamigłówkami, zbliżając się dzięki każdemu sukcesowi ku centrum olbrzymiej stacji kosmicznej na ziemskiej orbicie.
Katastrofa na globalną skalę pochłonęła ludzkość. Wygląda na to, że jesteś ostatnią żywą osobą. Nadzieja ludzkości kryje się w sercu The Entropy Centre.
Poznaj ASTRĘ, najbardziej zaawansowany cud techniczny w The Entropy Centre. ASTRA to urządzenie ze sztuczną inteligencją, które może przeskanować czasoprzestrzenną chronologię dowolnego przedmiotu i wysłać go w przeszłość. Jego moce pozwalają na odbudowę rozpadających się kolumn, ale również na podgrzanie zimnej herbaty. To dość imponująca zabawka.
Wyjaśnienie nadchodzącego rozpadu The Entropy Centre i końca ludzkości znajduje się w sercu tego olbrzymiego i pełnego niebezpieczeństw miejsca. Czy pogodzisz się z niewygodną prawdą czekającą na odkrycie?
Pełna diabelsko trudnych wyzwań i kipiąca błyskotliwą fabułą wspomaganą przez wybitne aktorstwo głosowe, gra The Entropy Centre jest połączeniem wspaniałej łamigłówki z epicką przygodą.
Najczęściej zadawane pytania
›Where is The Entropy Centre cheapest right now?
The Entropy Centre is currently cheapest at GamesPlanet US: $5.16 (74% off).
›Which stores sell The Entropy Centre?
The Entropy Centre is currently available at these authorized stores we track: GamesPlanet US, GamesPlanet UK, Humble Store, GreenManGaming, GameBillet.
›Does The Entropy Centre support English?
Yes — The Entropy Centre offers an English interface.
›How do I get notified when The Entropy Centre goes on sale?
Add The Entropy Centre to your favorites in the GamerPoint app and you'll get an instant notification when the price drops. You can also set up automatic tracking by genre, store and discount rate with the Deal Radar.
›Embed The Entropy Centre price on your site
Copy this code into your blog, forum post or video description — the live price updates automatically.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/the-entropy-centre" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="The Entropy Centre price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/the-entropy-centre">The Entropy Centre prices — GamerPoint</a>