GAMERPOINT
The Procession to Calvary

The Procession to Calvary

Joe RichardsonPrzygodoweNiezależne78 MC
$1.99$9.99-80%

Najtańsze najpierw · tylko autoryzowane sklepy

$9.99$7.89
Kup
$9.99$8.24
Kup
$9.99$8.39
Kup

The Procession to Calvary jest teraz przeceniona o 80% w Steam i kosztuje 1,99 $ (normalnie 9,99 $). Kupujący oszczędzają 8,00 $ na tej promocji. GamerPoint stale porównuje ceny z 5 autoryzowanych sklepów i zawsze pokazuje prawdziwie najniższą cenę.

SKLEPY
5
OSZCZĘDNOŚĆ
8,00 $
🌍

Ceny regionalne

USA
1,99 $
Europa
1,89 €
Turcja
42,84 ₺
Polska
5,99 zł

Własna cena witryny każdego regionu dla obecnie najlepszej oferty — nigdy nie przeliczamy walut.

MEDIA

Media

O GRZE

O grze

„Jest czas kochania i czas nienawiści; czas wojny i czas [jeszcze jednego morderstwa…]” – Księga Koheleta 3:8

Hurra! Święta wojna dobiegła końca! Twoi ciemiężyciele zostali pokonani, świątynie Starego Boga leżą w gruzach, a tysiące niewinnych ludzi zostało wymordowanych! Ale nie same dobre wieści – tyraniczny Niebiański Piotr umknął twym rękom, a twoim zadaniem jest go odnaleźć…

Twoja podróż poprowadzi cię przez bogato zdobiony świat złożony z setek różnych obrazów renesansowych. Ukradniesz statek, nakarmisz osła, weźmiesz udział w konkursie talentów, pomożesz nieudolnemu ulicznemu magikowi, zaśpiewasz, zatańczysz, zagrasz na (magicznym?) flecie, szturchniesz faceta w twarz, wyruszysz na poszukiwanie skarbu i pogadasz z samym Panem Bogiem Wszechmogącym… Ale czy znajdziesz Niebiańskiego Piotra? A jeśli tak – jak dokonasz swojej zemsty?!

Lista funkcji

• Wskazywanie i klikanie – klasyczny interfejs typu „wskaż i kliknij” z menu interakcji w formie „monet czasowników” oraz prostym ekwipunkiem, z którego możesz przeciągać i upuszczać starannie gromadzone przedmioty.

• Renesansowa sztuka – obrazy Rembrandta, Botticellego, Michała Anioła i wielu innych zostały połączone w jeden spójny świat, z możliwie największym szacunkiem wobec oryginalnych dzieł.

• Muzyka klasyczna – ścieżka dźwiękowa dobrana tak, by pasowała do stylu oprawy graficznej. Towarzyszyć ci będą utwory takich kompozytorów jak Vivaldi, Bach czy Georg Friedrich Händel.

• Niezależna historia – The Procession to Calvary osadzona jest w tym samym świecie co Four Last Things, ale jej fabuła jest w pełni samodzielna.

• Opcjonalne morderstwo – otrzymasz miecz. Będzie przydatny w wielu sytuacjach, ale stanowczo odradza się używania go na ludziach. Zignorowanie tej rady – i zabijanie każdego, kto stanie ci na drodze – stanie się wygodnym sposobem na pominięcie nielubianych zagadek. Uważaj jednak – twoje działania mogą się na tobie zemścić…

• Nonsens – humor w stylu surrealistycznej, anarchicznej komedii Monty Pythona. Wzniosłe tematy potraktowane są z beztroską lekkością, a dowcipy o tyłkach traktowane są BARDZO poważnie. Spokojnie jednak – choć żarty bywają niedorzeczne, zagadki mają sens! (a przynajmniej trzymają się wewnętrznej logiki)

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie The Procession to Calvary jest teraz najtańsza?

The Procession to Calvary jest teraz najtańsza w Steam: 1,99 $ (80% taniej).

Które sklepy sprzedają The Procession to Calvary?

The Procession to Calvary jest obecnie dostępna w tych autoryzowanych sklepach, które śledzimy: Steam, GOG, Fanatical, GameBillet, GameBillet.

Czy The Procession to Calvary obsługuje język polski?

The Procession to Calvary nie wymienia polskiego wśród obsługiwanych języków na Steam.

Jak dostanę powiadomienie, gdy The Procession to Calvary będzie w promocji?

Dodaj The Procession to Calvary do ulubionych w aplikacji GamerPoint, a otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, gdy cena spadnie. Dzięki Radarowi okazji możesz też ustawić automatyczne śledzenie według gatunku, sklepu i progu przeceny.

Osadź cenę The Procession to Calvary na swojej stronie

Wklej ten kod na bloga, forum lub w opis filmu — cena na żywo aktualizuje się automatycznie.

<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/the-procession-to-calvary" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="The Procession to Calvary price"></iframe>
<a href="https://gamerpoint.app/game/the-procession-to-calvary">The Procession to Calvary ceny — GamerPoint</a>
🛡️Porównujemy tylko autoryzowane sklepy — bez resellerów z szarej strefy. Dlaczego to ważne →