
Earth Atlantis
En ucuzdan pahalıya · yalnızca yetkili satıcılar
Earth Atlantis şu anda WinGameStore mağazasında %92 indirimle $1.19 fiyatına satılıyor — normal fiyatı $14.99. Bu fırsatı yakalayanlar $13.80 tasarruf ediyor. GamerPoint, 5 yetkili mağazanın fiyatını sürekli karşılaştırarak her zaman gerçek en ucuzu gösterir.
Fiyat Geçmişi
Görüntüler
Oyun Hakkında
"The Great Climate Shift" struck at end of the 21st century. Ninety six percent of the earth’s surface is underwater. Human civilization has fallen. Machines have adopted the shape and form of marine animals.
The ocean is full of creature-machine hybrid monsters. You are a “Hunter” and the new journey begins…
Earth Atlantis is a side-scrolling shooter with an original "Monster-Hunting" gameplay. Search and hunt down dreadful sea monsters and explore the post-apocalyptic underwater world. Unlock multiple ships with special weapons and abilities for your journey and become a legendary hunter!
The game is presented in a very unique and artistic “Old Sketching” visual style, which expresses the essence of the 14th century’s ocean exploration when the sea was considered a dangerous place full of monsters.
• Original side-scrolling shooter with monster-hunting objective
• Unique “Old Sketching” visual style
• Two game modes (Quest mode, Hunter mode)
• 4 Playable ships with unique weapons
• 25 large monsters and 4 enemy ships to hunt with 12 special events to complete
Sık Sorulanlar
›Earth Atlantis en ucuz hangi mağazada?
Earth Atlantis şu anda en ucuz WinGameStore mağazasında: $1.19 (%92 indirimli). Fiyatlar sürekli değiştiği için GamerPoint her taramada en ucuz mağazayı günceller.
›Earth Atlantis hangi mağazalarda satılıyor?
Earth Atlantis şu anda takip ettiğimiz yetkili mağazalardan WinGameStore, Humble Store, Steam, Fanatical, GamesPlanet US üzerinde listeleniyor. GamerPoint yalnızca resmi anahtar satan yetkili mağazaları karşılaştırır; gri market siteleri listelenmez.
›Earth Atlantis Türkçe dil desteği var mı?
Earth Atlantis Steam'deki desteklenen diller listesinde Türkçe bulundurmuyor.
›Earth Atlantis indirime girince nasıl haberdar olurum?
GamerPoint uygulamasında Earth Atlantis oyununu favorilere eklersen, fiyatı düştüğünde telefonuna anında bildirim gelir. Fırsat Radarı ile tür, mağaza ve indirim oranına göre otomatik takip de kurabilirsin.
›Earth Atlantis fiyatını sitene ekle
Bu kodu blog yazına, forum gönderine ya da video açıklamana yapıştır — canlı fiyat otomatik güncellenir.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/earth-atlantis" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Earth Atlantis price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/earth-atlantis">Earth Atlantis fiyatları — GamerPoint</a>