
Seven boys 2
En ucuzdan pahalıya · yalnızca yetkili satıcılar
Seven boys 2 şu anda WinGameStore mağazasında %73 indirimle $1.09 fiyatına satılıyor — normal fiyatı $3.99. Bu fırsatı yakalayanlar $2.90 tasarruf ediyor. GamerPoint, 3 yetkili mağazanın fiyatını sürekli karşılaştırarak her zaman gerçek en ucuzu gösterir.
Fiyat Geçmişi
Görüntüler
Oyun Hakkında
Forget about the classical fairytales and a helpless and vulnerable heroine. There is no prince or an evil stepmother - you're all alone and you need to survive in a new strange world.
Meet a young girl threw into the world she doesn't belong to - without name and memories. Disclose the dark secret surrounding the island inhabited only by kids and find your way back home. It's not an ordinary tale and you're not an ordinary Snow White with her Seven Dwarfs. It's a game that alternates between reality and illusion, showing the real world problems in a new, twisted way.
Play Seven Boys and discover more than 7 storylines by meeting orphans living on an Island. Every story is complementary and will give you the wider view and help you understand the game as a whole. As the story goes, the illusion and reality are overlapping gradually. Each ending will give you more information about the world and the characters that live in it, and will help you understand their motives.
FEATURES:
• Rich story with many secrets for you to discover
• Unique character design
• Over 7 endings with different storylines
• Unlockable extras
• Ambient music
• Colorful and diverse backgrounds
Sık Sorulanlar
›Seven boys 2 en ucuz hangi mağazada?
Seven boys 2 şu anda en ucuz WinGameStore mağazasında: $1.09 (%73 indirimli). Fiyatlar sürekli değiştiği için GamerPoint her taramada en ucuz mağazayı günceller.
›Seven boys 2 hangi mağazalarda satılıyor?
Seven boys 2 şu anda takip ettiğimiz yetkili mağazalardan WinGameStore, Fanatical, Steam üzerinde listeleniyor. GamerPoint yalnızca resmi anahtar satan yetkili mağazaları karşılaştırır; gri market siteleri listelenmez.
›Seven boys 2 Türkçe dil desteği var mı?
Seven boys 2 Steam'deki desteklenen diller listesinde Türkçe bulundurmuyor.
›Seven boys 2 indirime girince nasıl haberdar olurum?
GamerPoint uygulamasında Seven boys 2 oyununu favorilere eklersen, fiyatı düştüğünde telefonuna anında bildirim gelir. Fırsat Radarı ile tür, mağaza ve indirim oranına göre otomatik takip de kurabilirsin.
›Seven boys 2 fiyatını sitene ekle
Bu kodu blog yazına, forum gönderine ya da video açıklamana yapıştır — canlı fiyat otomatik güncellenir.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/seven-boys-2" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Seven boys 2 price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/seven-boys-2">Seven boys 2 fiyatları — GamerPoint</a>