
Sid Meier's Civilization V
En ucuzdan pahalıya · yalnızca yetkili satıcılar
Sid Meier's Civilization V şu anda WinGameStore mağazasında %75 indirimle $7,48 fiyatına satılıyor — normal fiyatı $29,99. Bu fırsatı yakalayanlar $22,51 tasarruf ediyor. GamerPoint, 5 yetkili mağazanın fiyatını sürekli karşılaştırarak her zaman gerçek en ucuzu gösterir.
Fiyat Geçmişi
Bölgesel fiyatlar
Güncel en iyi fırsatın her bölgedeki kendi vitrin fiyatı — asla kur çevirisi yapmayız.
Görüntüler
Oyun Hakkında
The Flagship Turn-Based Strategy Game Returns
Become Ruler of the World by establishing and leading a civilization from the dawn of man into the space age: Wage war, conduct diplomacy, discover new technologies, go head-to-head with some of history’s greatest leaders and build the most powerful empire the world has ever known.
• INVITING PRESENTATION: Jump right in and play at your own pace with an intuitive interface that eases new players into the game. Veterans will appreciate the depth, detail and control that are highlights of the series.
• BELIEVABLE WORLD: Ultra realistic graphics showcase lush landscapes for you to explore, battle over and claim as your own.
• COMMUNITY & MULTIPLAYER: Compete with players all over the world or locally in LAN matches, mod* the game in unprecedented ways, and install mods directly from an in-game community hub without ever leaving the game.
• WIDE SYSTEM COMPATIBILITY: Civilization V operates on many different systems, from high end desktops to many laptops.
• ALL NEW FEATURES: A new hex-based gameplay grid opens up exciting new combat and build strategies. City States become a new resource in your diplomatic battleground. An improved diplomacy system allows you to negotiate with fully interactive leaders.
*Modding SDK available as a free download.
Note: The Mac and Linux + SteamOS versions of Sid Meier's Civilization V are available in English, French, Italian, German and Spanish only.
Sık Sorulanlar
›Sid Meier's Civilization V en ucuz hangi mağazada?
Sid Meier's Civilization V şu anda en ucuz WinGameStore mağazasında: $7,48 (%75 indirimli). Fiyatlar sürekli değiştiği için GamerPoint her taramada en ucuz mağazayı günceller.
›Sid Meier's Civilization V hangi mağazalarda satılıyor?
Sid Meier's Civilization V şu anda takip ettiğimiz yetkili mağazalardan WinGameStore, Humble Store, Fanatical, GamesPlanet UK, GameBillet üzerinde listeleniyor. GamerPoint yalnızca resmi anahtar satan yetkili mağazaları karşılaştırır; gri market siteleri listelenmez.
›Sid Meier's Civilization V Türkçe dil desteği var mı?
Sid Meier's Civilization V Steam'deki desteklenen diller listesinde Türkçe bulundurmuyor.
›Sid Meier's Civilization V indirime girince nasıl haberdar olurum?
GamerPoint uygulamasında Sid Meier's Civilization V oyununu favorilere eklersen, fiyatı düştüğünde telefonuna anında bildirim gelir. Fırsat Radarı ile tür, mağaza ve indirim oranına göre otomatik takip de kurabilirsin.
›Sid Meier's Civilization V fiyatını sitene ekle
Bu kodu blog yazına, forum gönderine ya da video açıklamana yapıştır — canlı fiyat otomatik güncellenir.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/sid-meier-s-civilization-v" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Sid Meier's Civilization V price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/sid-meier-s-civilization-v">Sid Meier's Civilization V fiyatları — GamerPoint</a>