
Space Avengers
En ucuzdan pahalıya · yalnızca yetkili satıcılar
Space Avengers şu anda Steam mağazasında %90 indirimle $0.99 fiyatına satılıyor — normal fiyatı $9.99. Bu fırsatı yakalayanlar $9.00 tasarruf ediyor.
Fiyat Geçmişi
Görüntüler
Oyun Hakkında
A modern remake of classic vertical scrollers which were popular in the arcades of 1980s. Control a spaceship with directional keys or WASD, shoot rockets upwards with the Space key. Destroy incoming waves of alien spaceships and dodge rockets they fire at you!
Sık Sorulanlar
›Space Avengers en ucuz hangi mağazada?
Space Avengers şu anda en ucuz Steam mağazasında: $0.99 (%90 indirimli). Fiyatlar sürekli değiştiği için GamerPoint her taramada en ucuz mağazayı günceller.
›Space Avengers Türkçe dil desteği var mı?
Space Avengers Steam'deki desteklenen diller listesinde Türkçe bulundurmuyor.
›Space Avengers indirime girince nasıl haberdar olurum?
GamerPoint uygulamasında Space Avengers oyununu favorilere eklersen, fiyatı düştüğünde telefonuna anında bildirim gelir. Fırsat Radarı ile tür, mağaza ve indirim oranına göre otomatik takip de kurabilirsin.
›Space Avengers fiyatını sitene ekle
Bu kodu blog yazına, forum gönderine ya da video açıklamana yapıştır — canlı fiyat otomatik güncellenir.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/space-avengers" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Space Avengers price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/space-avengers">Space Avengers fiyatları — GamerPoint</a>