
Supraland Crash
En ucuzdan pahalıya · yalnızca yetkili satıcılar
Supraland Crash şu anda Steam mağazasında %25 indirimle $10,49 fiyatına satılıyor — normal fiyatı $13,99. Bu fırsatı yakalayanlar $3,50 tasarruf ediyor.
Bölgesel fiyatlar
Güncel en iyi fırsatın her bölgedeki kendi vitrin fiyatı — asla kur çevirisi yapmayız.
Görüntüler
Oyun Hakkında
Keşif, bulmaca, surprizler ve daha az savaş ile dolu yepyeni bir Supraland deneyimi. Crash, oyunun ana menüsünde ayrı olarak seçtiğiniz yepyeni tam teşekküllü bir Supraland macerasıdır. Ana oyunu bitirmek zorunlu değil, ama kesinlikle tavsiye ederiz.
Crash tahmini oynanış süresi: ~7-13 saat
Ana oyundaki ilerlemem/kayıt dosyalarım DLC'yi nasıl etkiler?
Hiç de etkilemez! DLC1 hikayesi ayrı bir şeydir. Ayrı bir macera. Hikayeyi devam ettirir ama onu ayrı bir menü düğmesiyle seçiyorsunuz ve tamamen ayrı kayıt dosyaları kullanıyor.
DLC'yi oynamak için ana oyunu bitirmek zorunda mıyım?
Zorunda değilsiniz ama bitirseniz iyi olur çünkü DLC birçok oyun mekaniğini geri getirecek ve onlar ana oyunda olduğu kadar derinlemesine öğretilmeyecektir.
Neden DLC'yi ayrı bir oyun olarak çıkarmıyorsun?
- Oyun, ana oyundan yeterince farklı değil. Daha çok Supraland 1.5 diyebiliriz. İnsanlar muhtemelen ilk oyuna teknolojik açıdan çok fazla benzeyen bir ikinci oyunu hoş karşılamazlar.
- Oyunların sırası karışabilir. Birçok Supraland hikayesi yayınladığımızda insanlar hangi sırayla oynayacaklarını karıştırabilir.
- DLC, oyunu kavrayabilmiş oyuncular içindir. En baştan her şeyi derinlemesine açıklayıp öğretmeyecektir. Ayrı bir oyun birçok insanın ana oyunu bilmeden oynamasına sebep olacaktır, ki böyle bir durumda hedeflediğimiz deneyime ulaşamayacağız.
Sık Sorulanlar
›Supraland Crash en ucuz hangi mağazada?
Supraland Crash şu anda en ucuz Steam mağazasında: $10,49 (%25 indirimli). Fiyatlar sürekli değiştiği için GamerPoint her taramada en ucuz mağazayı günceller.
›Supraland Crash Türkçe dil desteği var mı?
Evet — Supraland Crash Türkçe arayüz desteği sunuyor.
›Supraland Crash indirime girince nasıl haberdar olurum?
GamerPoint uygulamasında Supraland Crash oyununu favorilere eklersen, fiyatı düştüğünde telefonuna anında bildirim gelir. Fırsat Radarı ile tür, mağaza ve indirim oranına göre otomatik takip de kurabilirsin.
›Supraland Crash fiyatını sitene ekle
Bu kodu blog yazına, forum gönderine ya da video açıklamana yapıştır — canlı fiyat otomatik güncellenir.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/supraland-crash" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Supraland Crash price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/supraland-crash">Supraland Crash fiyatları — GamerPoint</a>