
Vagrant Hearts Zero
En ucuzdan pahalıya · yalnızca yetkili satıcılar
Vagrant Hearts Zero şu anda Steam mağazasında %92 indirimle $0.79 fiyatına satılıyor — normal fiyatı $9.99. Bu fırsatı yakalayanlar $9.20 tasarruf ediyor. GamerPoint, 4 yetkili mağazanın fiyatını sürekli karşılaştırarak her zaman gerçek en ucuzu gösterir.
Fiyat Geçmişi
Görüntüler
Oyun Hakkında
~~ BUNDLE: Vagrant Hearts Bundle (save 90% on the trilogy!):
~~ BUNDLE: Warfare RPG Bundle (save more than 92% on Warfare's 2 best trilogies!!):
Plot
A world divided by those blessed with magic, and those denied this gift.
Dangerous times loom on the horizon. Merciless pirates sweep the land, capturing any magic-users they find and enslaving them. After a foiled kidnapping attempt, two siblings with unsual powers take it upon themselves to learn the truth behind their attackers motives, and in the doing, lay the seeds for the future of their kind.
Other games
Sık Sorulanlar
›Vagrant Hearts Zero en ucuz hangi mağazada?
Vagrant Hearts Zero şu anda en ucuz Steam mağazasında: $0.79 (%92 indirimli). Fiyatlar sürekli değiştiği için GamerPoint her taramada en ucuz mağazayı günceller.
›Vagrant Hearts Zero hangi mağazalarda satılıyor?
Vagrant Hearts Zero şu anda takip ettiğimiz yetkili mağazalardan Steam, GamersGate, IndieGala Store, GreenManGaming üzerinde listeleniyor. GamerPoint yalnızca resmi anahtar satan yetkili mağazaları karşılaştırır; gri market siteleri listelenmez.
›Vagrant Hearts Zero Türkçe dil desteği var mı?
Vagrant Hearts Zero Steam'deki desteklenen diller listesinde Türkçe bulundurmuyor.
›Vagrant Hearts Zero indirime girince nasıl haberdar olurum?
GamerPoint uygulamasında Vagrant Hearts Zero oyununu favorilere eklersen, fiyatı düştüğünde telefonuna anında bildirim gelir. Fırsat Radarı ile tür, mağaza ve indirim oranına göre otomatik takip de kurabilirsin.
›Vagrant Hearts Zero fiyatını sitene ekle
Bu kodu blog yazına, forum gönderine ya da video açıklamana yapıştır — canlı fiyat otomatik güncellenir.
<iframe src="https://gamerpoint.app/embed/vagrant-hearts-zero" width="320" height="96" style="border:0" loading="lazy" title="Vagrant Hearts Zero price"></iframe> <a href="https://gamerpoint.app/game/vagrant-hearts-zero">Vagrant Hearts Zero fiyatları — GamerPoint</a>